Obiekt

Hotel z basenem i SPA w Kotlinie Kłodzkiej - Hotel de Esperanto Sanatorium Uzdrowiskowe
 

Szukając dobrego hotelu z basenem i SPA w Kotlinie Kłodzkiej warto wziąć pod uwagę Hotel de Esperanto. To elegancki, odnowiony trzygwiazdkowy obiekt znajdujący się w samym sercu uzdrowiska Duszniki Zdrój.

Obiekt jako jeden z nielicznych hoteli z basenem w Kotlinie Kłodzkiej oddaje do dyspozycji swoich Gości podświetlany kryty basen z przeciwprądami i wodną kaskadą. Hotel posiada 38 eleganckich i funkcjonalnych pokoi oraz sauny, siłownię jak również bilard i stół do tenisa stołowego.
Na terenie całego hotelu jest bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu WiFi. Goście mogą korzystać z bezpłatnego parkingu niestrzeżonego (liczba miejsc ograniczona) znajdującego się bezpośrednio przy hotelu.

Hotel de Esperanto Sanatorium Uzdrowiskowe to obiekt z ciekawą historią. Dawniej bywał tu twórca języka „esperanto”- dr Ludwik Zamenhof. Jego obecność w tym miejscu upamiętnia pomnik ufundowany w 1931 r. Po 1945 r. budynek należał do Funduszu Wczasów Pracowniczych pod nazwą Piastów Gród II. Obecnie przeszedł całkowitą modernizację i rozbudowę.


Serdecznie zapraszamy

Informujemy, że w Hotelu nie ma możliwości płatności kartą, dlatego prosimy o przygotowanie gotówki. Za niedogodności bardzo przepraszamy.